"Jaunais izmeklētājs. 10 misijas"

ar raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" vadītāju Gunti Bojāru

Uz tikšanos rudenī!

Mūsdienās nepietiek ar zināšanām un gudrību vien. Lai saprastu pasaules lietu kārtību, nepieciešama arī prasme analizēt un atrast dažādas kopsakarības, redzēt vairāk nekā pamana citi. Jauno izmeklētāju misijās trenēsim un attīstīsim analītiskās iemaņas, iegūstot arī jaunas, dzīvei noderīgas zināšanas, praktisko pieredzi un, protams, jaunus draugus.

10 piektdienās jaunieši piedalīsies 10 dažādās misijās, kurās pētīsim un analizēsim, izmeklēsim un pārbaudīsim, atšifrēsim un pierādīsim. Bet noslēgumā – tiks noteikts uzvarētājs, kurš misiju kopvērtējumā būs ieguvis visaugstāko rezultātu. Tā būs īsta izmeklētāju sacensība!

Misiju autors un vadītājs: Guntis Bojārs

Nodarbības notiek ārā!

Piedalies misijās un kļūsti par Jauno izmeklētāju!

Misijas apraksts

Katrai no 10 misijām būs savs mērķis. Misijas sākumā dalībnieki saņems gan sākuma informāciju, gan arī stilizētu naudu, par kuru misijas laikā varēs iegādāties norādes. Analizējot iegūto informāciju, dalībnieki pamazām varēs atšķetināt ceļu, lai tiktu līdz mērķim. Misijas dalībnieki varēs izstrādāt dažādas taktikas, lai patraucētu konkurentiem sasniegt mērķi pirmajiem. Katrā misijā tiks noskaidroti tās uzvarētāji. Izejot visas 10 misijas, būs iespēja atrisināt “Misijas lielo uzdevumu”.

Misiju temati

Katrai misijai ir sava tematika un mērķis - jāizmeklē noziegumi, jāanalizē cenas, jāšifrē teksti, jāfilmē ar slēpto kameru, jādzen pēdas, jāorietnējas dabā un pilsētvidē, arī jāizzina kādas vietas vēsture, jāatšifrē cilvēku psiholoģija u.c.

Katra misija ietver:

  • misijas tematikai atbilstošu apmācību
  • praktisku treniņu konkrētajai misijai
  • misijas uzdevumu

Misiju norises vietas

Misijas notiks Rīgas vēsturiskajā centrā - Spīķeros, Vērmanes dārzā, Bastejkalnā, Doma laukumā, Maskavas forštatē, Centrāltirgū, Zaķusalā u.c. Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī misiju vietas var mainīties.


   Pieteikties misijām!  

Misiju norises laiks: tiks precizēts

Vecums: 14-17

Cena:

  • 25 eiro par 1 misiju vai
  • 220 eiro - par 10 misijām

Tikšanās vieta: Maskavas iela 10, Rīga (Spīķeru kvartāls)

Misiju sadarbības partneris - SIA "Izdevniecība MĀRA"