Attālinātā nometne

Nometnes ideja

Mūsdienās nepietiek ar zināšanām un gudrību vien. Lai saprastu pasaules lietu kārtību, nepieciešama arī prasme analizēt un atrast dažādas kopsakarības, redzēt vairāk nekā pamana citi. Nometnē “Jaunais izmeklētājs” trenēsim un attīstīsim analītiskās iemaņas, iegūstot arī jaunas zināšanas un praktisko pieredzi. 

Šogad pirmo gadu nometne norisināsies arī attālinātajā formātā! Attālinātajā nometnē jauniešiem pašiem būs iespēja kļūt par īstiem izmeklētājiem, ik dienas dodoties kādā misijā, ko sagatavojis nometnes vadītājs Guntis Bojārs.

Pirmā attālinātā nometne – jau no 15. jūnija!

Vecums: no 14 gadu vecuma

Norises laiks: 15. – 19. jūnijs

Norises vieta: 1.līmenis – Rīgas vēsturiskais centrs

Pakāpe: 1.līmeņa jaunais izmeklētājs

Nomentes darba valoda: latviešu

Nometnes noteikumi

Katru rītu spēles dalībniekiem attālināti tiks dota jauna misija. Būs jāatšķetina āķīgas mīklas, jāsatiek dažādi personāži un jāveic uzdevumi, kas veicinās jauno izmeklētāju spēju ieraudzīt lietas, ko citi nepamana.

Nometnē trenēsim un attīstīsim vērību un analītiskās iemaņas, plānošanas prasmes un patstāvību. Uzdevumu izpildei būs nepieciešamas orientēšanās prasmes, jo uzdevumi tiks veikti pilsētvidē. 

Nometnes dalībniekiem būs palīgs - slepenais “aģents”, kurš dos dažādus norādījumus, padomus un palīdzību. 

Ikdienas misijas katrs veiks individuāli vai pāros, katru dienu krājot punktus, bet nedēļas beigās tiks noteikts uzvarētājs. Tā būs īsta izmeklētāju sacensība!

Dalībniekam pašam jānodrošina dators (vai cita mobilā ierīce) ar interneta pieslēgumu, lai ik rītu varētu saņemt dienas misiju. Dalībnieka slepenais ikdienas ierocis - mobilais telefons ar fotografēšanas, filmēšanas iespējām un Whatsapp un Google map aplikāciju. 

Cena

Attālinātās nometnes cena 1 dalībniekam – 125 EUR

Cenā iekļauts:

  • nometnes vadība un nodarbību koordinācija,
  • spēles, treniņi, meistarklase

Dalībniekam pašam jānodrošina dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons ar fotografēšanas, filmēšanas iespējām, Whatsapp un Google map aplikāciju, papīrs un rakstāmpiederumi.


 .